Підвищення вартості проїзду в транспорті до 20 грн – що кажуть в КМДА

Автор: Марія Супрун
16:39 13.05

Київський метрополітен та “Київпастранс” вимагають від Київради негайно вирішити питання належної підтримки підприємств та підвищити вартість проїзду, як мінімум, до 20 грн. Водночас, рішення про остаточну вартість проїзду ухвалюється розпорядженням КМДА після проходження відповідних процедур та розрахунків.

Підвищення вартості проїзду в транспорті до 20 грн – що кажуть в КМДА

Як розповів перший заступник голови КМДА Микола Поворозник, процедура встановлення тарифу на перевезення у громадському комунальному транспорті наступна: комунальні підприємства-перевізники готують та надають економічне обґрунтування тарифу на перевезення у комунальному транспорті. Тобто, по суті – пояснення, чому саме необхідно змінити вартість перевезень.

Після цього Департамент транспортної інфраструктури вивчає обґрунтування, готує відповідний пакет документів щодо зміни вартості перевезень в громадському комунальному транспорті.

Наступний етап – фахівці Департаменту економіки та інвестицій розглядають економічне обґрунтування тарифу та здійснюють відповідні розрахунки — яким має бути тариф.

Зміна тарифу відбувається після підготовки відповідного розпорядження, якому передує громадське обговорення проекту цього розпорядження, та реєстрація у Міністерстві юстиції України.

“Наголошую, що рішення про остаточну вартість проїзду ухвалюється розпорядженням КМДА після проходження відповідних процедур та розрахунків”, – зазначив Поворозник.

Нагадаємо, «Київський метрополітен» і «Київпастранс» опублікували спільне звернення до мера Києва Віталія Кличка та Київради, в якому просять його підняти ціну на проїзд до 20 грн.

Напередодні метрополітен приголомшив своїх працівників скороченням робочого тижня.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...