Метрополітен приголомшив своїх працівників скороченням. Правда поки що тільки робочого тижня

Автор: Любава Лисичкіна
19:40 12.05

Київський метрополітен буде економити кошти. І почне робити це з економії зарплати офісних працівників , яких відправляють на чотириденний робочий тиждень.

Метрополітен приголомшив своїх працівників скороченням. Правда поки що тільки робочого тижня

Про пише  LB.ua, посилаючись на розпорядження, яке надіслали працівникам метро.

Відповідно до інформації, економія почнеться вже за два місяця.  І все це  через скрутне матеріальне становище на підприємстві та брак коштів на зарплату.

Також зазначається, що однією з причин є зменшення пасажиропотоку у 2021 році.  Так, у цьому році  очікується всього   295.4 млн пасажирів, в той час як у 2019 році пасажиропотік склав 495.3 млн. пасажирів.

На чотириденний робочий тиждень планується перевести наступні штатні одиниці: керівники, радники всіх рівнів підприємства та їхні помічники, уповноважений з антикорупційної діяльності, референт, головний фахівець з публічних закупівель, старші ревізори, інспектори, інструктори, техніки, фахівці з інформаційної безпеки, цивільного захисту, мобілізаційної роботи, аналітик з комунікацій, старший коректор, експедитори, методисти, товарознавець, організатор культурно-дозвільної діяльності, оператор копіювальних та розмножувальних машин.

Нагадаємо,  дефібрилятори в метро “переїхали” у місця з вільним доступом для пасажирів.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...