Підрядник вкрав понад півмільйона гривень на “ремонті” обладнання Укрзалізниці

Автор: Микита Мухомор
11:37 02.02

У Києві судитимуть директора товариства за привласнення 672 тис грн, виділених на технічне обслуговування обладнання ПАТ «Укрзалізниця».

Підрядник вкрав понад півмільйона гривень на “ремонті” обладнання Укрзалізниці

Про це повідомляє пресслужба Офісу генпрокурора України.

За версією слідства, у 2018 – 2019 роках між Укрзалізницею та приватним товариством було укладено договори щодо надання послуг з технічного обслуговування обладнання електророзподільної та контрольної апаратури на кювето-очищувальних машинах та рейкошліфувальному поїзді.

Так от, директор товариства, змовившись з групою інших осіб, підписав акти виконаних робіт. Але в документах подавалась недостовірна інформація щодо кількості фахівців, що виконували ці роботи, їхніх відряджень, об’єму та вартості наданих послуг.

Як результат – ПАТ “Укрзалізниця” зазнала збитків на суму понад 672 тис грн.

Тож, прокуратура вже скерувала до суду обвинувальний акт стосовно директора цього товариства за ч. 3, ч. 4 ст. 191 та ч. 1 ст. 366 КК України (заволодіння коштами та службове підроблення документів). У разі доведення вини чоловікові загрожує до 8 років позбавлення волі.

Тим часом в Укрзалізниці розповіли хто з регіонів найбільше заборгував за послуги із перевезення пасажирів пільгових категорій у приміському сполученні. Серед найбільших боржників – Київ (27,1 млн грн) та Київська область (23,1 млн грн)

Читайте також: “Укрзалізниця” модернізувала 8 вагонів – що там нового

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...