“Укрзалізниця” модернізувала 8 вагонів – що там нового

11:22 27.01

8 вагонів трансформерів модернізувала “Укрзалізниця”. Тепер в вагонах нові віконні блоки, вогнетривкі фіранки та тамбури, облицьовані листами з декоративної текстурованої нержавіючої сталі.

“Укрзалізниця” модернізувала 8 вагонів – що там нового

Про це повідомляє пресцентр “Укрзалізниці”. 

Зазначаєтья, що було відремонтовано кузови вагонів, встановлені дахові кондиціонери, нові віконні блоки із склопакетами, підлога та утеплення.

На вікна встановлені ролетні системи — фіранки з вогнетривкої тканини для захисту від прямих сонячних променів. Змонтована шафа управління, контролю електрообладнання пасажирського вагона та облаштовані біотуалети.

Стіни тамбурів облицьовані листами з декоративної текстурованої нержавіючої сталі, яка тривалий час зберігає естетичний вигляд.

Кузов вагона пофарбований зносостійкими матеріалами з використанням елементів фірмового стилю Укрзалізниці.

На сьогоднішній день в парку Укрзалізниці 35 вагонів такого типу, які використовуються в поїздах №38/738 Київ – Запоріжжя та №7/749 Київ – Івано-Франківськ.

Можливість трансформування меблів із купейного типу на місця для сидіння дозволяє за одну добу один склад поїзда задіяти в двох напрямках: №738 Київ – Запоріжжя та №38 Запоріжжя – Київ.

Нагадаємо, нещодавно “Укрзалізниця” змінила колір пасажирських вагонів

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...