Підпільна вакцинація та локдаун: “Слугам народу” роздали шпаргалки з тезами-коментарями скандалів

09:47 12.01

Депутатам від фракції “Слуга народу” підготували ефірні тези, які вони мають озвучувати, коментуючи критику січневого карантину і заборону на продаж низки товарів, підпільну вакцинацію політиків та бізнесменів, а також російську вакцину “Супутник V”.

Підпільна вакцинація та локдаун: “Слугам народу” роздали шпаргалки з тезами-коментарями скандалів

Відповідний документ із тезами опинився в розпорядженні “Бабеля“.

Зокрема, на запитання про провалення комунікації з населенням через нечітке пояснення заборон на продаж окремих товарів депутатам рекомендують відповідати, що Зеленський вже доручив терміново роз’яснити населенню діючі обмеження, а критика щодо заборони продажу шкарпеток у супермаркетах – це недалекоглядний підхід самих критиканів.

Ось декілька тез щодо цієї теми:

  • Немає нічого дивного або незвичайного в тому, що частина людей категорично не сприймає посилених карантинних обмежень. Це є в усіх демократичних країнах, де люди можуть висловлювати свою думку. Бувають навіть масові протести проти карантину.
  • Посилення карантину в Україні некоректно називати локдауном. У нас немає заборони на переміщення між частинами країни або між районами в містах, немає правового режиму надзвичайного стану, немає комендантської години.
  • В Україні немає цілковитої заборони на торгівлю будь-якими товарами. Усе, що завгодно, можна замовити через інтернет з адресною доставкою для більшості наших громадян… Якщо наші громадяни можуть зібратися, наприклад, на тиждень або два і поїхати на відпочинок у Єгипет або Туреччину, взявши все необхідне, то що заважало підготуватися до 16 днів посиленого карантину? Це питання елементарного планування свого життя.
  • Сенс карантину не в забороні торгівлі, а в тому, щоб скоротити неконтрольовані контакти між людьми в закритих приміщеннях.

Крім того, імовірну контрабанду вакцини для політиків та бізнесменів, яку вже перевіряє СБУ, депутатам рекомендують коментувати словами про негайну реакцію президента, а звинувачення на адресу прем’єра Дениса Шмигаля і нардепа Михайла Радуцького, які нібито вже зробили щеплення, – оцінювати як бездоказові.

“Можливо, увесь цей скандал створений штучно, щоб використати його як інформаційний фон для просування ідеї купівлі російської вакцини. На тлі того, що нібито відбувається якась вакцинація для еліти, дещо зручніше лобіювати тезу, що потрібно купити російську вакцину для народу”, – ідеться в одній із тез.

Нагадаємо, з 8 до 24 січня в Україні запроваджено “карантин зимових канікул” – діють жорсткі обмеження. Користувачі соцмереж відразу бурхливо відреагували на нововведення. Стрічка Фейсбук майоріла фото та коментарями на тему нечуваних обмежень.

Тим часом, вражаючі натовпи були в Буковелі під час локдауну (ВІДЕО). Тут також свою відпустку провів президент Володимир Зеленський (ФОТО). 

Великий Київ у Google News

підписатися