Радіаційний фон у Києві не перевищує 0,013 мікрорентген / год. Норма – 0,03, – Кличко

13:27 14.04.2020

У столиці через пожежі у зоні відчуження постійно контролюють радіаційний фон. Перевищення поки що немає. Крім цього, довкола столиці тліють торфовища. 

Радіаційний фон у Києві не перевищує 0,013 мікрорентген / год. Норма – 0,03, – Кличко

Про це мер столиці Віталій Кличко заявив під час онлайн-пресконференції.

Причина пожеж – спалювання сухої трави та необережне поводження з вогнем. У столиці ми постійно контролюємо радіаційний фон. Перевищення поки що немає. Фон не перевищує 0,013 мікрорентген на годину. При нормі 0,03 мікрорентгени на годину”, – додав мер столиці.

Також він повідомив, що під Києвом внаслідок горіння трави, горів і тліє торф. За тиждень торф гасили у Бородянському, Броварському і Вишгородському районах. На площі близько 4 гектарів.

За його словами, впродовж тижня столичні підрозділи ДСНС виїжджали 57 разів на гасіння трави, дерев та очерету. Майже 350 рятувальників та 70 одиниць техніки були залучені до гасіння пожеж у місті.

Мер також нагадав, що парламент збільшив штрафи для паліїв до 150 тисяч гривень.

Я звертаюся до всіх, хто стане свідком того, що палять траву, очерет чи багаття, звертайтеся до правоохоронців. Надавайте інформацію. Тільки разом ми зможемо упередити це зло!” – наголосив він.

Читайте також: Новий підхід у житлобудуванні, за який київські архітектори отримали визнання індустрії

Нагадаємо, сьогодні рятувальники заявили про відсутність відкритого вогню у зоні відчуження. Від пожежі найбільше страждають тварини: ті, що вижили, шукають їжу.   “Великий Київ” публікував фото дня – коні Пржевальського серед згарищ Чорнобиля,  врятовані від вогню білченята, а також жахливі фото та відео пожежі в Чорнобильскій зоні, де знищені будники, і кадри палаючого Чорнобиля з висоти пташиного польоту.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...