Про це у коментарі “ВК” розповів член Комісії з питань найменувань Київради Тиміш Мартиненко-Кушлянський.
При цьому, він зазначив, що депутати Київради здебільшого з довірою ставляться до напрацювань експертної групи.
“Були певні нерозуміння у депутатів з приводу братів Чучупаків. Хоча для всіх, хто захоплюється історією України, з братами немає жодних проблем. Звісно, для тих, хто чує це прізвище вперше, воно може дивно звучати”, – пояснив він.
ДОВІДКА “ВК”: Брати Чучупаки за своє життя були відомі як військові та громадські діячі часів УНР, отамани полку гайдамаків Холодного Яру. Народилися у селі Мельники Чигиринського району, навчались у Києві. Їх було 3 братів, усі були видатними повстанськими отаманами Холодного Яру.
Брати Чучупаки користувалися надзвичайним авторитетом серед населення, на території Черкащини, що найдовше протрималася вільною від окупації більшовиків.
Вулиця Братів Чучупаків знаходиться у Голосіївському районі Києва – від вулиці Академіка Книшова до Холодноярської.
Як повідомляв “ВК”, після дерусифікації, яка розпочалась з 24 лютого, у Києві з’явилися провулок Кузьми Скрябіна, Чорнобаївська площа, вулиці Романа Ратушного, видатного громадського діяча Євгена Чикаленка, лідера чеченського визвольного руху Джохара Дудаєва, фольклориста, етнографа, мовознавця, перекладача Пантелеймона Куліша, українського поета, кіносценариста, культурно-громадського діяча, першого голови Народного руху України, Героя України Івана Драча, лідерки громадянського суспільства, яка зробила вагомий внесок у розвиток соціологічної науки в Україні, а також розвиток демократії та інституту вільних та чесних виборів Ірини Бекешкіної.