Пекельні шкільні підручники. Виявляється, що коротка спідниця – це причина згвалтування

Автор: Любава Лисичкіна
23:55 03.02

“Основи здоров’я” для 8-класників вчать, що причина згвалтування, виявляється, – це коротка спідниця, повернення додому без супроводу в темний час доби або переляканий вигляд.

Пекельні шкільні підручники. Виявляється, що коротка спідниця – це причина згвалтування
Про це написала депутатка Інна Совсун на своїй сторінці у  Facebook.
 
Мова йде про “Основи здоров’я” для 8 класу. За словами депутатки, це підручники, які вчать 8-класників принципу “самі винні”.   
 
“За логікою авторів, якщо вас пограбували, це тому, що ви спровокували злочинця, “запросили” вас пограбувати: виставили напоказ гаманець з грошима, дорогий мобільний чи велику кількість дорогих прикрас. Причина згвалтування, виявляється, – це коротка спідниця, повернення додому без супроводу в темний час доби або переляканий вигляд”, – ідеться у дописі депутатки, з доданими до нього фото сторінок підручника.
 
Фото Людочка Крук
 
Совсун вважає, що підручник відкритим текстом вчить дітей, що на “сильних та рішучих” не нападають. За її словами, складається   таке враження, що цей підручник писав гопник або недобросовісний працівник МВС часів Януковича.
 
“Цього жаху могло не бути, якби “Слуги Народу” не провалили законопроєкт №3900 про експертизу підручників на науковий характер, академічну доброчесність і відсутність дискримінаційних висловлювань. Також закон дав би батькам інструменти, щоб скаржитися на якість навчальної літератури”, – пояснює Інна Совсун.
Нагадаємо, “ВК” писав про те, що у шкільному зошиті з української мови для учнів середніх шкіл автори загубили Крим. Крім цього, відома історія  про те, як  автори допустились помилки в одному з підручників і зазначили, що Київ засновано у 19 столітті. А в підручнику з хімії радили лікувати рак содою.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...