Печерський суд Києва наклав арешт на майно Порошенка: коментар адвоката

Автор: Володимир Хлєбников
14:40 06.01

Печерський районний суд Києва наклав арешт на майно п’ятого президента, лідера партії “Європейська Солідарність” Петра Порошенка у рамках так званої “вугільної справи”.

Печерський суд Києва наклав арешт на майно Порошенка: коментар адвоката

Адвокат Порошенка Ігор Головань назвав це рішення суду незаконним і заздалегідь спланованим, передає кореспондент “ВК”.

Петро Порошенко перебуває у шлюбі, а за законом все майно є спільним із дружиною. Повідомлення про конфіскацію майна Марині Порошенко не надходило, тому і немає підстав його (майно) арештовувати“, – сказав адвокат.

Майно, на яке наклали арешт: квартири, житловий будинок у Козині, земельні ділянки, ТОВи, Міжнародний інвестиційний банк, грошові активи на рахунках у банку, колекція картин.

Читайте також: Венедіктова пішла на один день у відпустку, аби не підписувати “підозру” Порошенку

Головань також повідомив, що повний текст рішення суду буде опубліковано 14 січня. Він вважає, що суддя була упереджена і “поспішала швидше провести засідання“. Захист п’ятого президента подаватиме апеляцію та звертатиметься до Європейського суду з прав людини.

Це – політичні переслідування. Координує їх особисто президент Зеленський. Їхнє завдання – не в тому, щоб притягнути Петра Порошенка до кримінальної відповідальності, бо немає на це підстав. Їхнє завдання – перешкодити його політичній діяльності“, – переконаний адвокат, слова якого цитує пресслужба “ЄС”.

Світ все бачить. Ми знаємо, що деякі люди вже постраждали від санкцій США. І відповідальність, якщо й не в Україні, за ці речі невідворотна. І ми постараємося, і цивілізований світ постарається“, – додав Ігор Головань.

Читайте також: Зеленського викликали до суду за позовом Порошенка (ДОКУМЕНТ)

Як писав “ВК”, 20 грудня 2021 року п’ятому президенту України, народному депутату, лідеру партії “Європейська Солідарність” Петру Порошенку було оголошено підозру у державній зраді. Адвокат Порошенка Ілля Новіков зауважив, що генеральна прокурорка Ірина Венедіктова добре розуміє рівень фальсифікації цієї підозри й саме тому вона вирішила піти у відпустку, щоб не підписувати документ.

Наразі Порошенко знаходиться за кордоном і проводить ділові зустрічі з європейськими партнерами. 6 січня він повідомив, що 17 січня повернеться в Україну та зустрінеться з генпрокуроркою Венедіктовою.

Великий Київ у Google News

підписатися