Оновлений кінотеатр “Краків” відкриють восени – очільниця Департаменту культури КМДА Барінова

Автор: Марія Супрун
12:23 09.08

Восени на столичный Русанівській Набережній відкриють оновлений кінотеатр “Краків”, який повинен перетворитися на Європейський культурний центр.

Оновлений кінотеатр “Краків” відкриють восени – очільниця Департаменту культури КМДА Барінова

Про це розповіла директорка Департаменту культури КМДА Яна Барінова в інтерв’ю виданню “Букви”.

За її словами, оновлення “Кракова” стало пілотним проєктом перетворення старого кінотеатру радянського зразка на багатофункціональний простір, де є і сцена для театральних виступів, і місце для коворкінгу, і репетиційна база для різних колективів.

Барінова вважає, що подібні проєкти можна реалізувати і в інших кінотеатрах, великих локаціях, що є в серці кожного району: “Загреб”, “Братислава”, “Кіото”, “Флоренція” тощо.

Нагадаємо, після завершення робіт тут з’явиться сучасна театральна студія, кілька музичних сцен, студія звукозапису, а у великій залі демонструватиметься фестивальне кіно.

Як повідомлялося, директорка Департаменту культури КМДА Барінова пропонує перетворити районні кінотеатри на культурні хаби.

Крім того, на її думку, кожен заклад культури в Києві повинен бути інклюзивним: з пандусами, аудіогідами тощо. Щоб з’ясувати, чого бракує столичним закладам, проведуть аудит.

Великий Київ у Google News

підписатися