Кінотеатр «Краків» стає культурним центром. Там буде кілька сцен і студія звукозапису (ФОТО)

18:37 04.05.2020

На київській Русанівці триває капітальний ремонт будівлі колишнього кінотеатру «Краків». Після завершення робіт тут з’явиться сучасна театральна студія, кілька музичних сцен, студія звукозапису, а у великій залі демонструватиметься фестивальне кіно.

Кінотеатр «Краків» стає культурним центром. Там буде кілька сцен і студія звукозапису (ФОТО)

Про це розповіла в.о. директора КП «Європейський культурний центр «Краків» Оксана Абрашекова. За її словами, після завершення робіт у «Кракові» буде чотири майданчики, на яких одночасно можна буде проводити вистави та концерти.

Найголовніший наш майданчик – це велика зала зі сценою 220 кв. м. Зала спроєктована таким чином, що має гарні акустичні властивості та підходить для проведення музичних концертів та кінопоказів. Тут 480 глядацьких місць. Передбачено створення додаткових 20 місць, які можуть зайняти люди з інвалідністю”, – розповіла Абрашекова.

Наразі тривають роботи з облаштування хореографічної зали, театральної студії з репетиційною базою, малої сцени-трансформера на 60 глядацьких місць зі світловим та звуковим обладнанням та великого фойє зі сценою.

У проєкті велика увага приділена забезпеченню безбар’єрного доступу.

Зараз на вулиці споруджують пандус біля центрального входу, щоб люди з інвалідністю могли потрапити всередину центру. З іншого боку будівлі буде зовнішній ліфт, який забезпечить доступ для людей на візках на другий поверх”, – додала директорка.

Як повідомлялося раніше, реконструкцію знакового для Русанівки кінотеатру «Краків», який хочуть перетворити в європейський культурний центр, планують завершити до 15 жовтня 2020 року (ПРОЕКТ).

Нагадаємо, у київській опереті також триває масштабна реконструкція. Онлайн-екскурсія за лаштунки Київської оперети: як проходить ремонт і коли відкриття.

Великий Київ у Google News

підписатися