Одночасно з реконструкцією Кільцевої дороги міняють газогін

17:42 18.09

Реконструкція Кільцевої дороги проходить паралельно із заміною газопроводу. Фахівці прокладають нову газову трубу діаметром 720 мм уздовж зеленої розділювальної смуги.

Одночасно з реконструкцією Кільцевої дороги міняють газогін

Про це повідомляє “Київгаз”.

За даними підприємства, на цій ділянці дороги з’явиться розв’язка, а кількість смуг збільшиться з чотирьох до п’яти. Попередній газопровід пролягав якраз біля закінчення попередніх чотирьох смуг і, відповідно, потрапляв під нову – п’яту.

Щоби уникнути перевантаження газопроводу через великий потік автомобілів з появою розв’язки, вирішили прокласти нову трубу ближче до центру розділювальної смуги.

У “Київгазі” кажуть, що загалом проєкти з реконструкції газових труб та автомобільних шляхів відбуваються синхронізовано: спеціалісти заздалегідь дізнаються про плани міста на створення нових шляхів чи ремонт доріг, щоби запобігти повторному розриванню вже нового асфальту.

Таким чином газівники стежать і за тим, щоби в місцях прокладання шляхопроводів не було потенційно небезпечних ділянок, пов’язаних з підземними газопроводами, які прокладені поруч.

загрузка...

Читайте також: Як виглядає місце прориву газогону біля Чабанів – ранкові фото

Нагадаємо, 15 вересня близько 00:20  поблизу смт Чабани Києво-Святошинського району сталася розгерметизація магістрального газопроводу високого тиску діаметром 1020 мм (Київ-Захід України), що супроводжувалась витоком газу, який тривав понад годину. Наслідки прориву ліквідували впродовж двох днів.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...