Новий порядок оплати штрафів за порушення ПДР запрацював в Україні

Автор: Марія Супрун
13:04 25.05

В Україні запрацював новий порядок оплати штрафів за порушення ПДР, а в додатку “Штрафи ПДР” з’явилась додаткова опція.

Новий порядок оплати штрафів за порушення ПДР запрацював в Україні

Як повідомляє МВС, тепер водії-порушники ПДР не будуть отримувати паперовий варіант вже сплаченої постанови, як це було раніше. Натомість, завдяки додатку “Штрафи ПДР”, власник авто може налаштувати інформування про зафіксовані правопорушення або перевірити їх наявність онлайн. 

Зокрема, в додатку “Штрафи ПДР” з’явилася нова опція – відтепер сплатити постанову про адмінпорушення можна за допомогою Apple Pay. 

В iOS-додаток “Штрафи ПДР”  і телеграм-бот @ShtrafyPDR інтегрована можливість оплати за допомогою Apple Pay. Сплата штрафів стала ще зручніше! Окрім моніторингу винесених постанов за порушення правил ПДР та їх сплати, додатки на Android та iOS містять найактуальнішу карту розміщення камер фіксації перевищення швидкості“, – розповів заступник міністра внутрішніх справ України Сергій Гончаров.  

Зазначається, якщо оплата штрафу була здійснена упродовж 10 банківських днів з моменту отримання постанови, то при сплаті  надається знижка 50%. 

 

Окрім того, додаток «Штрафи ПДР» стане в пригоді тим водіям, які не є власниками транспортного засобу. 

Прийнятий Закон регулює процедуру примусового виконання постанов щодо іноземців або осіб без громадянства, які ввезли транспортний засіб з іноземною реєстрацією на територію України. У разі несплати штрафу протягом 30 днів з дня набрання законної сили адмінпостанови, вона підлягає примусовому виконанню. 

Для системи iOS: 

Для системи  Android: 

Нагадаємо, з 1 червня 2020 року в Україні розпочала роботу система автоматичної фотовідеофіксації порушень дорожнього руху. Місця встановлення камер можна переглянути на сайті МВС та в додатку “Штрафи ПДР”. 

Також, з 17 березня 2021 року, вступили в дію нові підвищенні штрафи за порушення ПДР, зокрема за кермування у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння. Крім підвищення штрафів, закон передбачає нові санкції – адміністративний арешт та оплатне вилучення транспортного засобу. 

Водночас, Верховна Рада скасувала обов’язкове надсилання на поштову адресу водіїв постанов про адмінпорушення, штраф за якими вже сплачений.

Де можна дізнатись про свої штрафи та як оплатити – читайте тут.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...