Новий опалювальний сезон: чи підвищуватимуть тарифи на послуги

Автор: Марія Супрун
03:29 05.07

До кінця наступного опалювального сезону 2022-2023 років тарифи на послуги ЖКГ змінюватись не будуть. Водночас зимовий період для українців буде непростим.

Новий опалювальний сезон: чи підвищуватимуть тарифи на послуги

Про це прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив в інтерв’ю lb.ua.

Перше – важливий меседж: до кінця наступного опалювального сезону ніяких змін тарифів не буде. Ми це задекларували, ми цього будемо дотримуватися. Це важливо. Люди мають бути впевнені, що спокійно пройдуть цю зиму”, – повідомив Шмигаль.

Водночас, за його словами, зима для українців буде непростою, про що говорять “не лише в Україні, а й європейські керівники урядів”.

Зважаючи на війну, зважаючи на те, як Росія поводиться щодо України та Європи, ми не очікуємо легких рішень і легкого проходження цього опалювального сезону. Хто зараз поспішає переорієнтуватись на альтернативні джерела, хто встигає підготувати й утеплити свої будинки – це правильний рух, правильні підходи. При цьому хочу запевнити, що держава виконувала і буде виконувати свої зобов’язання”, – наголосив прем’єр-міністр України.

За словами Шмигаля, в сховищах є 10 мільярдів кубів газу. Крім того, було поставлено завдання Міністерству енергетики і НАК “Нафтогаз” закачати 19 мільярдів кубів до початку опалювального сезону. Також уряд працює над видобутком і завезенням в Україну енергетичного вугілля.

Нагадаємо, раніше Кличко допустив пониження температури в оселях киян узимку.

Великий Київ у Google News

підписатися