Новосели з Оболоні збираються пікетувати офіс забудовника через неадекватні тарифи

Автор: Володимир Хлєбников
11:12 15.01

Мешканці ЖК “Навігатор”, який розташований в Балтійському провулку на Оболоні, збираються пікетувати офіс забудовника – компанії “ДБК-4”. Людей розлютило те, що від них вимагають оплачувати електроенергію за неадекватним тарифом.

Новосели з Оболоні збираються пікетувати офіс забудовника через неадекватні тарифи

Акція протесту перед офісом забудовника запланована на ранок 17 січня.

Раніше “ВК” вже писав, що мешканцям вказаного ЖК виставили захмарні рахунки за спожиту електроенергію. На їхню думку, забудовник не виконав свої зобов’язання та не забезпечив технічні умови, щоб передати будинки на баланс оператора ДТЕК “Київські електромережі”.

В понеділок, 17.01, в 9.30 збираємося під офісом ДБК (вул. Лугова, 13) на мітинг з вимогами доробити трансформатори для ЖК та повернути тариф на електроенергію до ціни 1,68 грн/1 КВт. Зараз готуються документи для реєстрації в КМДА цього заходу“, – йдеться у повідомленні групи ЖК.

Читайте також: Під Києвом забудовник за допомогою “тітушок” та монополій 5 років “кошмарить” інвесторів

Наразі мешканці “Навігатора” вирішили не платити за “промисловим” тарифом 5,07 грн/1 КВт, який для них встановив ТОВ “ЕК “Комфорт-Майстер”, і вимагають повернути тариф 1,68 грн.

Один з представників ініціативної групи мешканців ЖК повідомив нам, що наразі переговори з ЖЕК (ТОВ “ЕК “Комфорт-Майстер”) та забудовником (ПрАТ “ДБК-4′) тривають. Фіналом цих переговорів має стати досягнення таких пунктів:

  • прямі договори з ДТЕК “Київські електричні мережі”;
  • запровадження тарифу для населення;
  • можливість економити на двох/трьох зонах у лічильнику.

Поточна ситуація з високим тарифом (для мешканців) та заборгованістю (для ЖЕКу) не вигідна нікому. Тому вона має вирішитись найближчим часом“, – сказав він.

Цілком можливо, що до жителів “Навігатора” приєднаються інвестори ще одного “дітища” “ДБК-4” – ЖК “Крістер Град” (вул. Сергія Данченка, 5). У них ситуація з тарифами на ЕЕ аналогічна. На Різдво тамтешні мешканці також отримали платіжки з величезними рахунками. До речі, мова йде не лише про електроенергію, а й про вартість опалення під’їздів. Ситуацію на Данченка ускладнює будівництво метро на Виноградар.

Читайте також: На Сирці мешканці проблемної недобудови обігріваються дровами (ФОТО)

Великий Київ у Google News

підписатися