Несподівано: аукціону з оренди Житнього ринку не буде – що відомо

Автор: Галина Ворона
16:44 12.04

Київська міська державна адміністрація зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку.

Несподівано: аукціону з оренди Житнього ринку не буде – що відомо
Світлодіодне освітлення

 Про це повідомляється на сайті КМДА.

Як зазначається, Департамент промисловості та розвитку підприємництва, дослухавшись до громадськості, звернувся до Департаменту комунальної власності з проханням скасувати проведення аукціону 15 квітня.

Далі департаменти спільно з громадськістю напрацюють оновлені умови для майбутнього інвестора, які дозволять створити і втілити оптимальну концепцію відродження ринку.

Враховуючи резонанс серед громади Києва щодо збереження Житнього ринку та його цільового призначення, ми прийняли рішення не проводити аукціон зараз, напрацювати разом з киянами нові умови конкурсу та вимоги до потенційного орендаря. На це нам потрібен додатковий час”, – повідомив директор Департаменту промисловості та розвитку підприємництва КМДА Володимир Костіков.

Він додав, що головною умовою оренди Житнього ринку залишиться термінове проведення капітального ремонту і збереження функціоналу. Адже Житній ринок на Подолі – один із найстаріших ринків Києва. Сучасне його приміщення збудували ще в 1980 році. І сьогодні, після більше 40 років експлуатації, воно потребує капітального ремонту, щоб відповідати сучасним реаліям.

Водночас саме бачення концепції відродження ринку обов’язково має бути погоджене з киянами. Над цим і працюватимуть найближчим часом профільні департаменти спільно з представниками громадськості.

Читайте також: Євген Клопотенко йде на аукціон з оренди Житнього ринку: він назвав суму, яка знадобиться на його ремонт

Нагадаємо, 19 березня на сайті Національної електронної біржі раптово з’явилося оголошення про аукціон, за результатами якого здається в оренду на 15 років Житній ринок.

Вказано, що впродовж шести місяців з моменту укладання договору орендар має провести капітальний ремонт або здійснити реконструкцію критого ринку, включно з дахом, інженерними мережами й комунікаціями. Початкова ціна оренди будівлі площею понад 11 тисяч квадратних метрів –  2,5 мільйона гривень.

Проблема лише в тім, що торги мали відбутися 25 березня, тому кандидати за 5 днів мають невідкладно приготувати усі документи. Така квапливість викликала спротив громадськості і вже 21 березня мер Віталій Кличко повідомив, що торги відкладаються і термін подачі заявок складе 25 днів. Згодом стало відомо, що новий аукціон відбудеться 15 квітня.

Великий Київ у Google News

підписатися