Кияни критикують умови оренди Житнього ринку: аукціон доводиться переносити

Автор: Галина Ворона
12:58 21.03

Столична влада вирішила віддати Житній ринок, що наразі перебуває у комунальній власності, в оренду на 15 років. Про конкурс стало відомо у 19 березня, а на подання заявок виділили всього 5 днів. Це викликало різку реакцію бізнесменів, активістів, містян, які стверджували, що за такий короткий строк неможливо підготувати документи, а отже переможець аукціону визначений заздалегідь. Після такого резонансу умови аукціону змінили.

Кияни критикують умови оренди Житнього ринку: аукціон доводиться переносити
Світлодіодне освітлення

Як повідомив мер Києва Віталій Кличко, термін подачі заяв на аукціон збільшать.

Термін подачі заяв на аукціон, який під час воєнного стану законодавство встановлює від 5 днів, місто подовжить. І зараз законною процедурою оголосимо про нові торги, до яких потенційні інвестори матимуть максимальний за законом термін — 25 днів до відкритого аукціону”, – зазначив очільник міста.

Він підкреслив, що умовою оренди є збереження функціоналу та продовження роботи ринку. У вимогах до орендаря — реконструкція критої будівлі, зокрема й її даху, ремонт інженерних комунікацій. 

Як уточнив депутат Київради Тарас Козак, аукціон зі здачі в оренду Житнього ринку, який був запланований на 25 березня, буде скасовано.

Читайте також: Zara сюди не повернеться: у триповерховий магазин на Хрещатику шукають нових орендарів 

Нагадаємо, Аукціон з оренди Житнього ринку був запланований на 25 березня. Початкова ціна оренди будівлі площею понад 11 тисяч квадратних метрів — 2,5 мільйона гривень.

Великий Київ у Google News

підписатися