Визнано незаконною. Що буде з пішохідною зоною на Контрактовій площі

11:37 24.05.2020

Місто відстоюватиме пішохідну зону на Контрактовій площі та вулиці Сагайдачного, яка судом була визнана незаконною, та працюватиме над тим, щоб територія надалі розвивалася.

Визнано незаконною. Що буде з пішохідною зоною на Контрактовій площі

Про це повідомив виконувач обов’язків першого заступника голови КМДА Валентин Мондриївський.

За його словами, позов про скасування розпорядження КМДА подали шість людей. У рішенні Окружного адміністративного суду йдеться про порушення прав цих осіб і створення їм якихось перешкод. 

Розпорядження КМДА про обмеження руху транспорту на вулиці Сагайдачного та Контрактової площі та створення пішохідної зони, яке було прийнято більше двох років, продемонструвало, що таке рішення правильне. Кияни та гості міста задоволені режимом роботи Контрактової площі і вулиці Сагайдачного у пішохідному форматі. Ми не розуміємо, про які перешкоди для шести людей йдеться, і не відмовляємося від прийнятого раніше розпорядження”, – зазначив Мондриївський.

Він зауважив, що незалежно від рішення суду, місто працюватиме над розвитком центральної частини міста, покращення її туристичної привабливості для створення комфортних умов відпочинку киян та гостей міста.

Наступного тижня можна буде подивитися, як відновлено вул. Покровську, Андріївський узвіз. Алея Художників, Володимирська гірка, Контрактова площа – це все територія великої туристичної зони. Ми працюємо над тим, щоб наступного року розпочати реконструкцію Контрактової площі та Сагайдачного і зробити це місце ще більш привабливим”, – зауважив Мондриївський.

Зазначимо, що рішення суду законної сили не набрало. Місто з ним не погоджується і буде оскаржувати до апеляційної інстанції.

Читайте також: Юрій Назаров про розумне місто: “21 століття для Києва почалося у 2016 році. До цього взагалі нічого не було”

Нагадаємо, Контрактова площа і вулиця Сагайдачного стали пішохідними у 2017 році. Днями Окружний адміністративний суд Києва визнав протиправним і скасував розпорядження КМДА про створення пішохідної зони.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...