Не потрібно ховатися, як страуси в пісок, і мовчати – депутатка про переслідування Порошенка

Автор: Любава Лисичкіна
23:25 10.01

Політичне переслідування п’ятого президента, лідера партії “Європейська Солідарність” Петра Порошенка свідчить про панування в Україні повного беззаконня.

Не потрібно ховатися, як страуси в пісок, і мовчати – депутатка про переслідування Порошенка

Про це  заявила народна депутатка від “Європейської Солідарності” Іванна Климпуш-Цинцадзе.

“Мені видається, що сьогодні в Україні просто панує повна анархія і повне безвладдя… чи радше навіть повне беззаконня через те, що сьогодні правоохоронні органи, по-перше, діють за якоюсь вказівкою з Банкової. Вони беруть на себе відповідальність порушувати закон буквально на кожному кроці, який вони роблять: фальсифікують документи, відверто брешуть суспільству в очі”, — сказала нардепка.

За словами Климпуш-Цинцадзе  це точно не може закінчитися для країни добре.

“І очевидно, що тоді, коли засади, головні підвалини взагалі і демократичного врядування, і правового врядування підважуються в країні в той час, коли ми знаходимося перед можливістю ескалації російського військового повноцінного вторгнення в Україну, — це повна безвідповідальність чинної влади. Я переконана, що колись їм доведеться за це відповідати. Тільки питання — коли і чи вистоїть до цього часу країна, коли до цього дійде черга”, – зауважила депутатка.

На думку Климпуш-Цинцадзе, тепер важливо об’єднатися всім демократичним силам, щоб захистити право в Україні. Адже “якщо сьогодні Порошенко, то завтра це буде хтось інший”.

“Потрібно це розуміти і не потрібно ховатися, як страуси в пісок, і мовчати. Коли лідери тих чи тих сил політичних — чи то парламентських, чи то позапарламентських — просто ховають голову в пісок і мовчать, мені видається, що вони намагаються вже сьогодні ділити шкуру невбитого ведмедя стосовно їхніх можливих електоральних вигод від того, що опонента, найсильнішого опонента і лідера опозиції Петра Порошенка, намагається ось так брутально загнати в кут ця сьогоднішня влада”, — підсумувала політикиня.

Нагадаємо, у “Європейській Солідарності” заявили, що  рішення Печерського суду про арешт активів Порошенка, винесене зеленою нечистю під Святвечір 6 січня, є незаконним.
 
Як відомо, Венедіктова пішла на один день у відпустку, аби не підписувати “підозру” Порошенку.
 
Як писав “ВК”, 20 грудня 2021 року п’ятому президенту України, народному депутату, лідеру партії “Європейська Солідарність” Петру Порошенку було оголошено підозру у державній зраді. Адвокат Порошенка Ілля Новіков зауважив, що генеральна прокурорка Ірина Венедіктова добре розуміє рівень фальсифікації цієї підозри й саме тому вона вирішила піти у відпустку, щоб не підписувати документ.

Наразі Порошенко знаходиться за кордоном і проводить ділові зустрічі з європейськими партнерами. 6 січня він повідомив, що 17 січня він повернеться в Україну та зустрінеться з генпрокуроркою Венедіктовою.

Великий Київ у Google News

підписатися