Нацрада оштрафувала 1+1 за російський серіал

Автор: Тетяна Сененко
13:59 15.07

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення оштрафувала ТОВ «ТРК «Студія 1+1» за порушення вимог українського мовного законодавства під час трансляції телесеріалу «Кухня».

Нацрада оштрафувала 1+1 за російський серіал

Згідно з повідомленням регулятора на сайті, до ліцензіата застосовано штрафну санкцію в розмірі 71 488,95 грн, що становить 5% суми ліцензійного збору телеканалу «1+1».

За результатами позапланової невиїзної перевірки за зверненням громадян у період із 27 квітня до 5 травня було здійснено моніторинг.

Читайте також: Мер Кличко виграв ще один позов проти “1+1”. На цей раз з братом

За його підсумками встановлено, що трансляція серіалу «Кухня» (виробництва ТОВ Keystone Production на замовлення ЗАТ YBW Group, 2013 рік, РФ) здійснювалася російською мовою з українськими субтитрами, що є порушенням вимог абз. 2 ч. 5 ст. 10 закону «Про телебачення і радіомовлення».

Протягом 30 днів із дня повідомлення Нацрадою про ухвалене рішення телекомпанія має сплатити штраф до державного бюджету.

Читайте також: У санкційний список США може потрапити телеканал “1+1“

Нагадаємо, фракція “Європейська  солідарність” оголосила бойкот телеканалу “1+1” через маніпуляції, сексизм, поширення проросійських меседжів та медіакілерство. Народні депутати висловили підтримку співголові фракції “Європейська Солідарність” Ірині Геращенко після останнього ефіру програми “Право на владу”.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...