Мер Кличко виграв ще один позов проти “1+1”. На цей раз з братом

Автор: Галина Ворона
13:23 03.03

Мер Києва Віталій Кличко та його брат, чемпіон світу з боксу у суперважкій вазі Володимир Кличко виграли судовий позов про захист честі, гідності і ділової репутації до телерадіокомпанії “Студія 1+1”.

Мер Кличко виграв ще один позов проти “1+1”. На цей раз з братом
Про це мер Києва Віталій Кличко заявив, посилаючись на повний текст рішення Подільського районного суду столиці, повідомляється на сайті “УДАР”.

Позов Клички подали ще в листопаді 2019 року після виходу в ефір “Студії 1+1” сюжету в програмі “ТСН. Тиждень”, де була оприлюднена неправдива інформація про Віталія та Володимира Кличків.

Позов, разом з братом, ми подали через брудну брехню і маніпуляції, які телеканал розповсюджував в ефірі. В рішенні суду, зокрема, зазначено, що під час розгляду справи відповідач, телеканал “Студії 1+1”, не довів достовірність поширеної інформації. А також не надав доказів наявності обставин, що виключають його відповідальність відповідно до статті 67 закону України “Про телебачення та радіомовлення”, – зазначив мер столиці. 

За його словами, суд акцентував на тому, що сюжет з недостовірною інформацією вийшов в ефір під час обговорення у суспільстві  питання призначення позачергових виборів Київського міського голови та позачергових виборів до Київради. А інформація, викладена в сюжеті, за висновком суду, носить характер оціночних суджень.

Розглянувши позов, суд постановив  задовольнити його, зобов’язавши телекомпанію “Студія 1+1”:

  • спростувати неправдиву інформацію в ефірі програми “ТСН. Тиждень”.
  • видалити відеозапис, розміщений на офіційному сайті “ТСН”, на YouTube-каналах програм “ТСН” та “ТСН. Тиждень” і на сторінках у соцмережах програми “ТСН. Тиждень”
  • видалити статтю з недостовірною інформацією з сайту “ТСН” та розмістити на сайті копію повного тексту рішення суду про спростування недостовірної інформації відносно Віталія Кличка та Володимира Кличка.

Нагадаємо, днем раніше мер Києва виграв перший позов до каналу “1+1” стосовно програми “Гроші”, яку вів нинішній нардеп від “Слуг” Олександр Дубінський.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...