На Відрадному замість тепломереж “пенсійного віку” вкладають нові

Автор: Галина Ворона
19:13 24.09

На Солом’янці реконструюють ще одну велику ділянку тепломереж: замість старих, які прослужили понад 60 років, вкладають сучасні – з попередньою ізоляцією, сигналізацією про пошкодження та запірною арматурою європейського зразка. Тож у домівках мікрорайону взимку має бути тепло і затишно.

На Відрадному замість тепломереж “пенсійного віку” вкладають нові

Як розповіли у “Київтеплоенерго”, мова йде про магістральний трубопровід від районної котельні “Відрадний”.

Уздовж усієї вулиці Леваневського замінюють майже 1,2 км зношених труб, що пропрацювали майже 60 років (з 1962-го).

Замість них прокладуть нові трубопроводи з попередньою ізоляцією, сигналізацією про пошкодження та запірною арматурою європейського зразка.

Від магістральної тепломережі тепло отримують 25 житлових будинків, дві школи та два відомства. Завдяки реконструкції вдасться суттєво підвищити надійність теплопостачання.

Читайте також: Антимонопольний комітет розбиратиметься з нарахуванням киянам пені “Київтеплоенерго”

Нагадаємо, ще одну аварійну ділянку магістрального трубопроводу довжиною майже один кілометр на Солом’янці міняють уздовж вул. Вадима Гетьмана.

Як повідомляв “ВК”, у Києві в 2019-2020 роках замінили 270 км тепломереж. Завдяки цьому вдалося на 15% знизити аварійність під час опалювального сезону.

За цьогорічною програмою реконструюють трубопроводи на вулицях Кулібіна, Вифлеємській, Архипенка, Старонаводницькій, Виговського.

Великий Київ у Google News

підписатися