На вулиці у Подільському районі повністю оновлюють тепломережу

Автор: Галина Ворона
16:06 07.09

Мешканці вулиці Виговського у Подільському районі невдовзі відчують, як це воно – жити без аварій на тепломережі та не страждати від відключень тепла та гарячої води. Цими днями комунальники міняють там майже 100 метрів аварійної магістральної ділянки тепломережі, прокладеної 30 років тому.

На вулиці у Подільському районі повністю оновлюють тепломережу

Про це повідомляє “Київтеплоенерго”.

Замість “втомлених” труб прокладають нові ізольовані з арматурою європейського зразка та системою сигналізації про пошкодження. Вони, запевняють на підприємстві, прослужать 40-50 років.

За словами комунальників, ефект у вигляді посилення надійності та якості теплопостання вже цього опалювального сезону відчують більше 40 житлових будинків та 5 навчальних закладів.

До слова, це друга реконструйована ділянка магістральних тепломереж на вул. Виговського за останні два роки. У 2019 році тут замінили 700 метрів аварійної мережі.

Читайте також: Київ оновить теплопідприємства за 140 млн євро кредиту – що і де зроблять

Нагадаємо, за програмою реконструкції у Києві в 2019-2020 роках замінили 270 км тепломереж. Завдяки цьому вдалося на 15% знизити аварійність під час опалювального сезону.

За цьогорічною програмою міняють трубопроводи на вулицях Кулібіна, Вифлеємській, Архипенка, Старонаводницькій, Гетьмана та Леваневського.

Великий Київ у Google News

підписатися