Антимонопольний комітет розбиратиметься з нарахуванням киянам пені “Київтеплоенерго”

Автор: Любава Лисичкіна
21:06 23.09

Північне відділення дослідило дотримання Підприємством законодавства про захист економічної конкуренції.

Антимонопольний комітет розбиратиметься з нарахуванням киянам пені “Київтеплоенерго”

Про це ідеться у повідомленні АМКУ.

В АМКУ розпочали справу за фактом нарахувань під час карантинних заходів боржникам КП “Київтеплоенерго” річних та інфляційних втрат. Середній розмір пені становив 3% .  

Як стало відомо, 17 вересня 2021 року, Північне міжобласне відділення Антимонопольного комітету України відкрило справу за фактом нарахування  “Київтеплоенерго” пені у 3% річних та інфляційних втрат на суму боргу за опалення та гарячу воду.

Відділення встановило, що всупереч нормам закону щодо  заборони нарахування та стягнення неустойки за несвоєчасну оплату житлово-комунальних послуг на час дії карантину та пандемії, підприємство відповідні нарахування та стягнення здійснювало. 

“Нараховування КП «Київтеплоенерго» боржникам 3% річних та інфляційних втрат на суму їхнього боргу спричинило додаткові витрати споживачів та ущемлення їхніх інтересів при отриманні вказаних послуг. Такі дії підприємства були б неможливими за умови існування конкуренції на відповідних ринках”, – ідеться у заяві АМКУ.

Відповідно адміністративна колегія Північного відділення ухвалила рішення про відкриття справи за вищевказаними фактами.  

До слова,  безкоштовна парковка для учасників бойових дій: куди звернутися в Києві.

Великий Київ у Google News

підписатися