На Караваєвих дачах тепломережа після реконструкції буде із сигналізацією

Автор: Марія Супрун
10:51 20.09

В районі Караваєвих дач на Солом’янці уздовж вул. Вадима Гетьмана здійснюється заміна ділянки магістрального трубопроводу довжиною майже один кілометр, яка пропрацювала майже 60 років. Теплопостачання від цієї магістралі отримують 19 житлових будинків, школа, дитячий садок та низка відомств.

На Караваєвих дачах тепломережа після реконструкції буде із сигналізацією

Про це повідомляє КП «Київтеплоенерго».

Замість старих прокладають нові попередньо ізольовані труби європейського зразка діаметром 600 мм із системою сигналізації про пошкодження. Тут також встановлюють сучасну запірну арматуру. Нові труби розраховані на експлуатацію 40-50 років.

«Ділянка, що зараз реконструюється, є частиною магістрального трубопроводу, яким тепло від районної котельні «Відрадний» подається до будинків мікрорайону. Це фактично транспортна артерія, від надійності якої залежить теплопостачання сотень квартир», – зазначив директор комунального підприємства Василь Деревицький.

Також зараз роботи з реконструкції тепломереж проводяться на вулицях Кулібіна, Вифлеємській, Архипенка, Леваневського, Старонаводницькій.

Нагадаємо, за 2019-2020 роки у Києві провели повну реконструкцію 270 км трубопроводів. Завдяки цьому їхня аварійність знизилась на 15%.

Як повідомлялося, на вулиці у Подільському районі повністю оновлюють тепломережу.

Великий Київ у Google News

підписатися