На відновлення енергооб’єктів Київ отримав 1,5 млрд грн міжнародної підтримки

Автор: Галина Ворона
17:56 29.02

Міжнародні донори надали Києву близько 1,5 млрд грн у вигляді потужного обладнання й техніки для відновлення енергооб’єктів.

Фото: архівне

Про це під час виступу на пленарному засіданні сесії Київради розповів заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

За його словами, масштаб столичної енергосистеми та серйозність пошкоджень внаслідок ворожих обстрілів змушують першочергово спрямовувати кошти на їх ремонт.

Відтак на придбання обладнання та матеріалів з бюджету міста спрямували близько 1 млрд грн, ще близько 800 млн грн – кошти комунального підприємства “Київтеплоенерго”.

Нове надійне обладнання зараз приходить на заміну пошкодженому або зруйнованому, яке й так будувалось ще в радянські часи і було дуже зношеним. Кожен об’єкт – унікальний з точки зору масштабу й конфігурації. Ускладнюють нам завдання і терміни виготовлення нового обладнання, які можуть становити від одного місяця до більше року”, – пояснює Петро Пантелеєв.

Утім, як зазначив заступник голови КМДА, у столиці вже замінили близько тисячі одиниць обладнання, що вичерпали термін експлуатації. Ця робота триває, і місто залучає всі можливі ресурси і допомогу.

Читайте також: Київщина буде зі світлом: відновлено майже всі пошкоджені окупантами енергетичні об’єкти

Нагадаємо, на Київщині побудують перші в Україні “розумні” електромережі.

Останні новини