Київщина буде зі світлом: відновлено майже всі пошкоджені окупантами енергетичні об’єкти

16:12 09.04.2023

У Київській області відновили майже всі пошкоджені обстрілами російських окупантів енергетичні об’єкти.

Київщина буде зі світлом: відновлено майже всі пошкоджені окупантами енергетичні об’єкти
Світлодіодне освітлення

Про це заявили у Державній інспекції енергетичного нагляду України.

За даними відомства, від початку повномасштабного вторгнення російських військ в Україну критична інфраструктура Київської області стала однією з головних цілей окупантів. Внаслідок ворожих обстрілів зазнали пошкоджень різного ступеню об’єкти енергетичної інфраструктури в сфері теплопостачання та в галузі електроенергетики.

Було пошкоджено або повністю зруйновано кілометри ліній електропередачі, сотні об’єктів електропостачання, підстанції та котельні.

“В регіоні тривають активні відновлювальні та ремонтні роботи. Завдяки фахівцям теплопостачальних організацій та оператора систем розподілу (ОСР) в області відновлено близько 85% пошкоджених об’єктів електроенергетичної інфраструктури, а також майже всі котельні”, — заявили у Державній інспекції енергетичного нагляду України.

Читайте також: ДТЕК вводить нові графіки стабілізаційних відключень в Києві

Відновлення електроенергетичної інфраструктури дозволяє забезпечити надійне та безперебійне енергозабезпечення для значної кількості споживачів, зазначили у відомстві.

Представники Держенергонагляду в Київській області взяли участь в огляді 879 пошкоджених об’єктів електричних мереж або їх складових. За результатами оглядів оформлено 681 дефектний акт. Інші акти знаходяться на стадії погодження.

Держенергонагляд також моніторить проходження опалювального періоду соціально важливих закладів в області та надає відповідні рекомендації щодо усунення виявлених порушень у галузі електроенергетики та теплопостачання.

Як відомо, ДТЕК оштрафували за несвоєчасне включення світла жителям Київщини.

 

Великий Київ у Google News

підписатися