На Театральній площі з’явиться скульптурна композиція «Непередбачувані обставини»

Автор: Марія Супрун
13:21 19.10

21 жовтня о 16:00 на Театральній площі перед Національною оперою України відбудеться перформанс-відкриття скульптурної композиції «Непередбачувані обставини».

На Театральній площі з’явиться скульптурна композиція «Непередбачувані обставини»

Як повідомляє КМДА, цю інсталяцію представлять в рамках нового арт-проекту «Без обмежень».

Театральна площа для старту проекту була обрана не випадково. Сучасна форма абстрактної скульптурної інсталяції має провокаційно-еклектичний вигляд на тлі будівлі Національної опери України, що привертає увагу як до арт-об’єкту, так і до архітектурного шедевру початку ХХ століття.

«У своєму проекті «Непередбачувані обставини» я досліджую, як кожен із нас може переосмислити те, що відбувається навколо. Площа перед оперним театром ніби оточена з усіх сторін різними епохами, це місце музики і пластики, місце минулого і сьогодення. Мій проект досліджує цей тонкий взаємозв’язок і робить спробу переосмислити простір навколо. Оскільки скульптури мають абстрактні форми, вони своїм виглядом змушують глядача поміркувати над деякими питаннями, і в той же час шукати відповіді на них», – розповів автор композиції Михайло Деяк.

Кожен охочий зможе висловити свою думку як про саму скульптурну композицію, так і про бажаний майданчик для її подальшого розташування. Для цього на табличці біля арт-об’єкту присутній QR-код, за допомогою якого кожен зможе відповісти на питання анкети. Результати опитування будуть оприлюднені після закінчення експозиції.

Нагадаємо, сучасний концерт-холл в Києві будуть проектувати автори оперного театру в Осло – Марина Порошенко.

Великий Київ у Google News

підписатися