На скандальному будівництві біля Бабиного яру зрізали пам’ятні хрести (ФОТО)

Автор: Тетяна Сененко
16:45 22.09

На скандальній ділянці навпроти Бабиного Яру на вулиці Олени Теліги, 25, в Києві, зрізали пам’ятні хрести. Їх встановили на початку 2000-х у пам’ять про жертв розстрілів під час Другої Світової війни.

На скандальному будівництві біля Бабиного яру зрізали пам’ятні хрести (ФОТО)

Про це пише “НВ”.

Пам’ятні хрести навпроти зеленого будівельного паркану на початку 2000-х років встановили представники православної церкви.

Поруч з ними також проводили поминальні служби. Згідно з фотографіями в додатку GoogleMaps, тиждень назад хрести ще залишалися на своєму місці, зараз їх зрізали.

НВ зв’язався із забудовником, але поки відповіді на питання про те, хто зрізав хрести і що з ними буде далі, не отримав.

Читайте також: Танці на кістках, буквально. Сцену до Дня Незалежності монтують на братському похованні

Будмайданчик на вулиці Олени Теліги, 25, фактично розміщений на одному з відгалужень Бабиного Яру, але не входить у межі Національного історико-меморіального заповідника.

Читайте також: Анатолій Подольський: Мені прикро за наших чиновників. До теми Голокосту вони ставляться гірше, ніж представники російського проєкту у Бабиному Яру

Тим часом, першу чергу музейно-меморіального комплексу в Бабиному яру, який створюється за російським проектом і роботи над яким не підтримала Київрада, планують завершити вже цього року. Зокрема, в рамках проекту, тут планують відкрити “Курган пам’яті”, який вже почали зводити.

Великий Київ у Google News

підписатися