Танці на кістках, буквально. Сцену до Дня Незалежності монтують на братському похованні

10:30 18.08

Сцену до святкування Дня Незалежності почали монтувати просто на пам’ятному знаку загиблих учасників революції 1917-1921 років.

Танці на кістках, буквально. Сцену до Дня Незалежності монтують на братському похованні

Про це у своєму Telegram написав депутат Київради від фракції “Європейська Солідарність” і профільний заступник голови КМДА Володимир Прокопів. 

Проблема навіть не у формальних дозволах, а в тому, що монтажні роботи відбувалися прямо на братському похованні учасників революції 1917-1921 років”,

– написав він та додав, що поховання знаходиться в реєстрі нерухомих пам’яток.

Не хочеться моралізувати, але хіба не можна було встановити сцену в іншому місці?”,

– написав Володимир Прокопів.

Згодом депутат також пояснив, що пам’ятний знак, що знаходиться над похованнями, НЕ внесений до держреєстру і відповідно НЕ є пам’яткою місцевого чи державного значення. Але поруч знаходяться братські поховання, занесені до реєстру нерухомих пам’яток.

“І ще декілька слів про пам’ятний знак: днями КМДА за ініціативи Мінкульту та Українського інституту національної пам’яті розробили розпорядження щодо демонтажу постаменту та встановлення нової інформаційної таблиці на його місці. Цей пам’ятний знак потрібно привести у відповідність до Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки». Однак, розпорядження ще не пройшло всіх погоджень та не підписане міським головою”, – пояснив Прокопів.

Нагадаємо, вчора ще одну інсталяцію почали монтувати на Алеї Героїв Небесної Сотні

Великий Київ у Google News

підписатися