На ринках столиці уже з’явилась “своя” малина: що по цінах

Автор: Тетяна Сененко
10:40 23.06

На ринки України почали надходити перші партії вітчизняної малини з південних областей

На ринках столиці уже з’явилась “своя” малина: що по цінах

Про це  повідомляють експерти EastFruit.

“Поточного тижня на українському ринку з’явилися перші партії малини з південних областей країни. Варто зазначити, що у поточному році сезон реалізації малини почався в середньому на 10 днів пізніше, ніж роком раніше, що пов’язано з холодною і затяжною весною”, – йдеться в повідомленні.

На сьогодні садівники південних регіонів пропонують малину за оптовими цінами 140-200 грн/кг залежно від якості. Наразі до збору врожаю малини приступили лише поодинокі господарства. Більш масово, за прогнозами учасників ринку, малина почне надходити у продаж після 10 липня.

Читайте також: Зросли і це не кінець. Ціни на продукти в Україні підскочать

В аналогічний період минулого року сезон малини в Україні вже був у самому розпалі, і ціни на ягоди озвучувалися на рівні 50-80 грн/кг, що в середньому в 1,6 раза дешевше, ніж зараз.

Більш високі ціни пов’язані з тим, що через прохолодну дощову погоду дозрівання малини в центральних і західних областях дещо сповільнилося. При цьому попит на ягоду досить високий, що також підкріплює високі ціни.

Читайте також: Чому ціни на олію захмарні: причина не одна

Нагадаємо, не так давно в Україні стартував сезон черешні, але ціна ягоди “кусається” і не всім вона по кишені. Наприклад, в Одесі просять 500 гривень за кілограм сезонних ласощів, а в Києві як пощастить: можна натрапити і на ягідки по 800 гривень за кг, а можна знайти і людські ціни.

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...