Зросли і це не кінець. Ціни на продукти в Україні підскочать

Автор: Тетяна Сененко
14:44 04.03

В Україні будуть зростати ціни на продукти харчування, особливо це стосується борщової групи харчів (картопля, буряк, капуста).

Зросли і це не кінець. Ціни на продукти в Україні підскочать

Про це в ефірі одного з українських телеканалів розповів експерт з економічних питань Олег Пендзин.

Ціни на продукти вже злетіли. Збільшилася вартість овочів, фруктів, цукру, хліба і яєць. Експерт підкреслив, що для борщової групи це нормальне явище в цей час року.

“Ми вже маємо початок так званого весняного марафону зростання цін. Це буде стосуватися не тільки буряка, а також капусти, картоплі й цибулі. Треба розуміти, що якщо порівнювати ціни не з початком січня, а з лютим 2020 року, то ціни на борщову групу зараз дешевші, ніж рік тому “, – розповів Пендзин.

За його словами, ціни будуть рости і далі. Це пов’язано зі зменшенням запасів і зростанням вартості зберігання.

“Це нормальний процес. Буде зовсім не дивно, коли ми з вами в кінці квітня побачимо на полицях магазинів картоплю з Єгипту та Ізраїлю. Таке теж буде”, – зазначив експерт з економічних питань.

До слова, разом із продуктами росте і ціна на проїзд. В асоціації перевізників Київської області пояснюють, що тарифи, які впроваджуються зараз, були обґрунтовані перевізниками ще в 2018 році. Їх не піднімали, бо були впевнені, що люди не зможуть оплачувати транспорті послуги за такими цінами.

 

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...