На повні груди. Де в Києві найчистіше повітря (ТОП-5)

16:17 22.11.2020

Пуща-Водиця, Гідропарк та Троєщина. Які ще місця в Києві можуть похвалитись чистим повітрям?

На повні груди. Де в Києві найчистіше повітря (ТОП-5)

Підбірку на своєму Facebook опублікував Голова Постійної комісії Київської міської ради з питань екологічної політики Костянтин Яловий. 

Теремки

Спальний мікрорайон на околицях Голосієва славиться своїми “зеленими легенями”, поруч – величезний ліс, ВДНГ, парк “Феофанія” та Національний музей архітектури та побуту. Через все це тут порівняно чисто.

Гідропарк

Величезна зелена зона посеред Дніпра завжди характеризується низьким рівнем забрудненості повітря. У щомісячних звітах ЦГО імені Срезневського він традиційно вважається найчистішою локацією міста. Воно й не дивно – тут немає житлової та промислової забудови, всюди рекреаційні зони з пляжами.

Троєщина

Попри значну житлову забудову вважається однією з найчистіших локацій столиці. Близькість до Дніпра та Броварських лісів роблять свою справу. В останні роки тут облаштували десяток парків. Залишилось тільки звести метро, бо величезний потік транспорту з Троєщини забруднює сусідні райони міста.

Виноградар

Цей масив на Півночі міста відомий великою кількістю лісів та парків. Традиційно, він один з найчистіших в Києві. Проте, останніми роками тут ведеться побудова нових спальних районів та ТРЦ, а кількість зелених зон неухильно зменшується. Існує небезпека, що після добудови двох станцій метро девелопери захочуть звести тут велику кількість ЖК.

Пуща-Водиця

Це не тільки легендарний ліс в Оболонському районі, а й мікрорайон, де проживають люди. Тут немає висотної забудови, промислових підприємств, тому стан повітря чудовий.

Читайте також: Кияни просять звільнити місто від “брудного” транспорту заради чистого повітря

 

Великий Київ у Google News

підписатися