Кияни просять звільнити місто від “брудного” транспорту заради чистого повітря

20:08 20.11.2020

Київ з колись зеленого міста перетворився на одне з самих загазованих міст у світі! В деяких місцях рівень забруднення повітря перевищує норму у 20 разів! Вирішення цієї проблеми кияни пропонують розпочати з відмови від неекологічних автомобілів.

Кияни просять звільнити місто від “брудного” транспорту заради чистого повітря

Про це йде мова у петиції № 10319 на сайті мерії.

Її автор Віталій Бугай вважає, що звільнення міста від “брудних” автомобілів треба почати з муніципального та громадського транспорту. Він пропонує встановити норму вихлопу для громадського транспорту не нижче Евро 4 та видавати ліцензії і дозволи тим власникам маршруток, чий транспорт відповідає екологічним нормам не нижче Евро 4.

Наступним етапом, на його думку, повинна бути заборона на в’їзд у центр Киева вантажних автомобілів, та таксі з вихлопом нижче Евро 3!

Для реалізації проекту потрібно на в’їздах в центр Києва встановити камери автофіксації порушень.

Третій етап – заборона на в’їзд приватних автомобілів з нормою викиду нижче Евро 3.

В перспективі поступове підвищення екологічних норм для транспорту! Така політика призведе до покращення екологічної ситуації у Києві, та виведення за межі міста брудних автомобілів!” – впевнений автор петиції.

Зазначимо, петицію розглянуть у мерії, якщо вона набере 10 тисяч голосів.

Читайте також: Бляха муха. Зеленський відповів на петицію про розмитнення авто, але дуже незрозуміло

Нагадаємо, у іншій петиції до столичної влади кияни просять припинити вирубку дерев і зберегти унікальний курорт у Пущі-Водиці.

Великий Київ у Google News

підписатися