На Нивках відновлюють велодоріжку, на яку зазіхнув забудовник. Та є нюанси

Автор: Галина Ворона
14:56 11.06

На Нивках почали відновлювати велодоріжку біля ЖК “Сан-Франциско”, яку забудовник у травні фактично перетворив на парковку.

На Нивках відновлюють велодоріжку, на яку зазіхнув забудовник. Та є нюанси

Про це повідомляється на Facebook-сторінці організації “Київ – велосипедне місто”.

На місці будівельники вже демонтували частину автомобільної парковки і готують основу під вкладання покриття велосипедної доріжки.

Як зазначається, наразі розроблена та погоджена з патрульною поліцією схема організації дорожнього руху з влаштуванням паралельної автомобільної парковки та відновленням ширини велосипедної доріжки.

При цьому ні активісти, ні користувачі соцмереж не вважають, відновлення велодоріжки перемогою, адже ширина пішохідного тротуару залишилися 0,8 метри, що порушує чинні державні будівельні норми, газон – знищено. Крім того, кажуть коментатори, водії все одно будуть “впихуватися” ялинкою, а без антипаркувальних стовпчиків ще й заїжджатимуть на велодоріжку.

Нагадаємо, за час великодніх свят біля ЖК “Сан-Франциско” знищили частину двосторонньої велосипедної доріжки та почали влаштовувати паркувальну кишеню. Киянам не вдалось у законний спосіб відстояти велодоріжку на Нивках, тому велоспільнота перейшла до більш радикальних дій – озброївшись ломами та лопатами, хлопці та дівчата виламали асфальт на парковці (ФОТО). Згодом на скандальній ділянці на проспекті Перемоги, 67, встановили 11 обмежувальних бетонних блоків, щоб припарковані автомобілі не створювали аварійних ситуацій.

Великий Київ у Google News

підписатися