Зруйнована велодоріжка на Перемоги: ділянку загородили бетонними блоками (ФОТО)

Автор: Марія Супрун
15:55 11.05

На скандальній ділянці на проспекті Перемоги, 67, встановили 11 обмежувальних бетонних блоків, щоб припарковані автомобілі не створювали аварійних ситуацій.

Зруйнована велодоріжка на Перемоги: ділянку загородили бетонними блоками (ФОТО)

Як повідомляєЦентр організації дорожнього руху”, дати відповідну вказівку пообіцяв учора активістам заступник Голови КМДА Костянтин Усов на виконання доручення мера Києва Віталія Кличка.

У разі, якщо ці блоки зникнуть, буде відкрито кримінальне провадження, оскільки вони знаходяться на балансі комунального підприємства.

Зазначається, що у такий спосіб унеможливили аварійно небезпечне паркування, адже залишені «ялинкою» авто на цій локації створювали перешкоди для учасників дорожнього руху.

Це тимчасовий захід, мета якого – відновити безпеку руху проспектом Перемоги. Надалі на цій ділянці буде облаштована вело-пішохідна інфраструктура, як передбачено затвердженою схемою організації дорожнього руху.

Автівки, які були на парковці, евакуювали.

Нагадаємо, за час великодніх свят біля ЖК “Сан-Франциско” знищили частину двосторонньої велосипедної доріжки та почали влаштовувати паркувальну кишеню. Киянам не вдалось у законний спосіб відстояти велодоріжку на Нивках, тому сьогодні велоспільнота перейшла до більш радикальних дій – озброївшись ломами та лопатами, хлопці та дівчата виламали асфальт на парковці (ФОТО).

Великий Київ у Google News

підписатися