На лівому березі з’явився перший “Япомогабокс” – допомогти тепер можна не тільки тваринам

Автор: Галина Ворона
18:54 21.05

У столиці з’явився третій автомат “Япомогабокс”, який приймає пластикові пляшки в обмін на корм для безпритульних тварин. Щоправда, новий бокс допомагає не лише тваринам. Розташувався він у торговому центрі на лівому березі.

На лівому березі з’явився перший “Япомогабокс” – допомогти тепер можна не тільки тваринам

Про це розповіли на Facebook-сторінці проекту “Япомога“.

Як зазначається, “Япомогабокс 3.0” має нові інноваційні можливості для благодійності.

Розмістили його у гіпермаркеті на проспекті Петра Григоренка, 43. Мешканці Лівого берега можуть приносити сюди свої пластикові пляшки щодня і цілодобово. Пляшки перед відправкою у віконечко боксу  необхідно стиснути і скрутити.

Цей бокс має нові опції – на мультимедійних екранах відображатиметься інформація про соціальні проекти. Також у ньому є три кнопки допомоги:

1 – допомога хвостикам: корм та стерилізація 
2 – допомога дітям з особливими потребами
3 – допомога людям похилого віку.

Працює це так: ви приносите свої пляшки – обов’язково чисті та скручені, та закидуєте всередину бокса. А далі обираєте та натискайте на кнопку, куди піде ваша допомога цього разу“, – пояснює автор проекту.

Нагадаємо, перший апарат, так званий “Япомогабокс” з’явився на вулиці Юрія Іллєнка (неподалік від м. “Лук’янівська”). Через кілька днів його зламали неправильною здачею пластикової тари. Крім того, дехто не соромився набирати корм на виніс.

Другий апарат – “Япомогабокс 2.0” – згодом встановили на вулиці Протасів яр. Автори проєкту, врахувавши попередній досвід, внесли деякі зміни в його функціонування. Також такий апарат планують встановити у школі на Троєщині.

Великий Київ у Google News

підписатися