На Лівобережці з’явилося квіткове панно у вигляді знаменитої марки з російським кораблем (ФОТО)

Автор: Володимир Хлєбников
16:06 16.05.2022

На дорожній розв’язці біля станції метро “Лівобережна” в Києві комунальники створили велику клумбу “за мотивами” знаменитої марки про російський корабель.

На Лівобережці з’явилося квіткове панно у вигляді знаменитої марки з російським кораблем (ФОТО) Фото: The Village Україна
Світлодіодне освітлення

Раніше появу квіткового панно анонсували в КО “Київзеленбуд”.

Якщо не встигли купити бажану марку, буде нагода зробити пам’ятне селфі“, – зазначали в “Київзеленбуді”.

Озеленювачі почали висаджувати рослини у впізнаваному сюжеті із військовим, який вказує напрямок ворожому кораблю, два тижні тому.

Квіткова марка має розміри 13,8 на 4,5 метри. На клумбі біля станції метро майорітимуть тисячі квітів. Зокрема, цинерарія, бегонія, чорнобривці, агератум, колеуси та багато інших.

Нагадаємо,  12 квітня “Укрпошта” ввела в обіг поштову марку “російський військовий корабель, йди…! Героям слава!” тиражем 1 млн штук. Вже 20 квітня генеральний директор компанії Ігор Смілянський заявив, що “Укрпошта” припинила продаж марки. За його даними, протягом тижня було продано близько 700 тисяч марок, ще 100 тис. будуть виділені на інтернет-магазин компанії. Решта тиражів буде виділено на подарунки офіційним делегаціям, до музеїв тощо.

Згодом “Укрпошта” оголосила про випуск у травні нової поштової марки, присвяченої війні з Росією: “російський військовий корабель … все!”.

Читайте також: “Укрпошта” випустить на честь Kalush Orchestra символічну марку з рожевою панамою

Великий Київ у Google News

підписатися