Продаж марок з кораблем у відділеннях “Укрпошти” закрито

Автор: Марія Супрун
16:42 20.04.2022

Десятки тисяч людей приходили та вистоювали величезні черги у відділення “Укрпошти” в Києві та інших містах, щоб купити марку “Русскій воєнний корабль, іді нах@й”. Наразі продаж у відділеннях закінчено.

Продаж марок з кораблем у відділеннях “Укрпошти” закрито
Світлодіодне освітлення

Про це повідомив голова «Укрпошти» Ігор Смілянський.

«Станом на зараз вже продано біля 700 тисяч марок і продаж марки у наших відділеннях ЗАКІНЧЕНО! Будь ласка, не треба займати черги», – написав він у соцмережах.

За його словами, з четверга марку ще можна буде купити в інтернет-магазині (2 листа на 1 заказ) – для цього виділили 100 000 марок. Частину тиражу залишать на сувеніри працівникам «Укрпошти» та офіційним делегаціям, для музейних колекцій і представницьких задач.

Зазначається, що додаткового тиражу не буде.

Водночас, серію з кораблем буде продовжено. Новини про неї обіцяють уже наступного тижня. Також в інтернет-магазині обіцяють футболки та інший мерч із культовим малюнком художника Boris Groh.

Тільки подивіться, яка неймовірна черга за маркою була сьогодні:

Нагадаємо, 12 квітня “Укрпошта” ввела в обіг поштові марки “Русскій воєнний корабль, іді нах@й”. На церемонію погашення запросили автора культової фрази — Романа Грибова. Позицію морського піхотинця втілив у своїй ілюстрації Борис Грох. Одразу за ними вишикувались черги, довші, ніж за iPhone.

Раніше автор гасла “Русский военный корабль, иди на нах@й” повернувся з полону додому. 

Великий Київ у Google News

підписатися