“Укрпошта” презентувала нову марку з “російським кораблем”

Автор: Марія Супрун
20:06 22.04.2022

Перша воєнна марка України «Корабель» вже стала символом країни та знайшла великий відгук в серцях українців. На новій марці додали слово “DONE”, що є відсилкою до потопленого російського крейсера “Москва”.

“Укрпошта” презентувала нову марку з “російським кораблем”
Світлодіодне освітлення

Про це повідомив глава “Укрпошти” Ігор Смілянський.

За його словами, правила випуску не дозволяли додруковувати саме ту марку, як була в першому “виданні”.

“Але ми не могли не піти на зустріч побажанням мільйонів людей. Тому сьогодні ми анонсуємо випуск другої марки цієї серії – “Русскій воєнний корабль… ВСЬО” або “Russian Warship … DONE””, — повідомив Смілянський.

Тираж марки складе 5 мільйонів примірників, а конверту 1 мільйон.

“Найближчими днями, ми подумаємо як врахувати недоліки при запуску першої марки, та не нехтуючи правилами безпеки дамо приблизний графік запуску та продажі марок”, – додав Смілянський.

До слова, в мережі дуже багато користувачів, які залишились незадоволеними організацією продажу попередньої марки. Свої думки з цього приводу вони виклали в коментарях.

Нагадаємо, 12 квітня “Укрпошта” ввела в обіг поштові марки “Русскій воєнний корабль, іді нах@й”. На церемонію погашення запросили автора культової фрази — Романа Грибова. Позицію морського піхотинця втілив у своїй ілюстрації Борис Грох. Одразу за ними вишикувались черги, довші, ніж за iPhone.

Днями продаж марки у відділеннях “Укрпошти” закрили. А на благодійному аукціоні марку з кораблем продали за 5 млн грн.

Великий Київ у Google News

підписатися