“Моргенштерн” на Хрещатику переполохав мережі, але тривога виявилась хибною

15:59 30.07

Соцмережами сьогодні прокотилась зрада про забороненого в Україні російського репера Моргенштерна, який нібито прогулюється Хрещатиком в оточенні охорони.

“Моргенштерн” на Хрещатику переполохав мережі, але тривога виявилась хибною

Фото поширили, зокрема, журналісти Стас Козлюк, Ельдар Сарахман а також активіст Сергій Стерненко. 

За словами очевидців, багато хто з перехожих сприйняв пранкера за справжнього репера та просив про спільне фото, на що той з радістю погоджувався.

Повідомлення про фаната Путіна на Хрещатику, якого визнали в Україні загрозою нацбезпеці, збурило користувачів, і вони почали масово тегати СБУ та передавати привіт спецслужбам.

Згодом Стас Козлюк повідомив, що Хрещатиком гуляє не Моргенштерн, а косплеєр. Це саме підтвердили “Бабелю” в СБУ.

Нагадаємо, в 10-х числах липня Моргенштерн заявив, що перебуває в Україні, але прикордонники заперечили це.

Як відомо, репер Моргенштерн (Алішер Валєєв) відомий своєю відкритою підтримкою Путіна, про що вкотре заявив під час інтерв’ю російському блогеру Юрію Дудю. Саме тому його концерти Моргенштерна не пройшли повз столичних політиків. Так, депутат Київради Олександр Погребиський звернувся до  СБУ з проханням перевірити, чи може росіян  Morgenshtern давати виступи в Києві. 

Після розголосу Моргенштерн скасував концерти в Україні, а в квітні репера включили до списку осіб, що загрожують нацбезпеці України. Після цього Моргенштерн подав позов до суду з проханням “визнати протиправними дії СБУ”.

Великий Київ у Google News

підписатися