Мітинг інвесторів на Хрещатику: Кличко попросив правоохоронців дати правову оцінку діям забудовника

13:09 29.05

Мер Києва Віталій Кличко звернувся до правоохоронних органів з вимогою негайно втрутитися в ситуацію щодо невиконання забудовником «Аркада-будівництво» зобов’язань перед інвесторами, що вклали гроші в будівництво житла.

Мітинг інвесторів на Хрещатику: Кличко попросив правоохоронців дати правову оцінку діям забудовника

Про це Віталій Кличко повідомив під час онлайн прес-конференції.

Він зазначив, що протягом останніх років у столиці чимало скандалів навколо об’єктів незавершеного житлового будівництва, які забудовники зводили із залученням коштів фізичних та юридичних осіб, але виявилися неспроможними виконати свої зобов’язання перед інвесторами.

Зокрема, до міської влади протягом останнього часу надходять численні скарги людей, які інвестували кошти в будівництво житла та досі не можуть його отримати. Через невиконання забудовником «Аркада-будівництво» зобов’язань за укладеними інвестиційними угодами”, – підкреслив Віталій Кличко.

За його словами, тільки в травні відбулося три зустрічі за участю представників міської влади, інвесторів, забудовника та банку «Аркада», за результатами яких міська влада підтвердила свою готовність – у межах своїх повноважень – сприяти поновленню будівництва.

Мер нагадав, що забудовник повинен був виконати головну умову: скоригувати проект забудови житлового комплексу «Патріотика на озерах» та представити його на обговорення Містобудівної ради, адже громада мікрорайону протестувала проти забудови.

Також підкреслю, що цьому забудовнику для виконання його зобов’язань перед іншими інвесторами – житлових комплексів «Евріка» на проспекті Глушкова та «Патріотика» – нічого не заважає! І місто, як завжди в таких ситуаціях, відстоюватиме інтереси киян, а не забудовника. Я звертаюся до правоохоронних органів: негайно втрутитися в ситуацію і дати правову оцінку діям недобросовісного забудовника», – додав Віталій Кличко.

Нагадаємо, сьогодні у центрі Києва відбувається масовий мітинг сімей, які вклали гроші у квартири від банку “Аркада” та вже кілька років не можуть отримати ключі від своїх квартир. Мітингувальники прийшли до КМДА, де збираються поставити намети й перекрити Хрещатик.

Раніше Кличко також розповів у чому полягають проблеми з недобудовами “Укрбуду”.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...