“Гроші забрали, але не побудували” – у центрі мітингують ошукані вкладники

12:08 29.05.2020

Сьогодні у центрі Києва відбувається масовий мітинг сімей, які вклали гроші у квартири від банку “Аркада” та вже кілька років не можуть отримати ключі від своїх квартир.

“Гроші забрали, але не побудували” – у центрі мітингують ошукані вкладники Фото: ТСН

Мітинг спочатку прийшов до офісу банку “Аркада”, люди з’їхались з кількох областей України, повідомляє ТСН.

До мітингарів вийшов представник банку і запевнив, що також зацікавлений у вирішенні цього питання на користь вкладників, однак їм доведеться ще чекати.

Після цього колона вирушила до Офісу президента – люди передали листа главі держави та до НАБУ. Наразі мітингувальники прийшли до КМДА, де збираються поставити намети й перекрити Хрещатик. Піший мітинг супроводжує автоколона родин постраждалих вкладників. 

Нагадаємо, в грудні 2018 року київська міська влада розірвала договір оренди із забудовником, який зводив багатоповерхівки на столичних Осокорках. Будівельні роботи, втім, не зупинились. Вирішити цю проблему не можуть і донині.

Водночас, сьогодні мер Києва Віталій Кличко звернувся до правоохоронних органів з вимогою негайно втрутитися в ситуацію щодо невиконання забудовником «Аркада-будівництво» зобов’язань перед інвесторами.

Як повідомлялося, раніше Кличко також розповів у чому полягають проблеми з недобудовами “Укрбуду”.

Великий Київ у Google News

підписатися