Місяць виселявся: ексгенпрокурор залишив держдачу, прихопивши сантехніку і розетки

Автор: Любава Лисичкіна
18:25 23.07

В травні цього року Піскун повідомив, що з ним в односторонньому порядку розірвали договір оренди державної дачі, яку він отримав на 49 років ще у 2002 році.

Місяць виселявся: ексгенпрокурор залишив держдачу, прихопивши сантехніку і розетки Фото: Ілюстративне

Про  деталі виселення розповів директор будинку відпочинку Конча-Заспа Олександр  Гурін, повідомляє НВ.

За словами Гуріна, виїжджав колишній глава Генпрокуратури протягом місяця. Вивозячи з дому майно,  колишній генеральний прокурор України Святослав Піскун  познімав унітази та навіть повикручував розетки,  вивіз усі меблі.

Повідомляється, що перший будинок, у якому були сауна, джакузі, більярдний зал, Піскун побудував у 2000 роках, вклавши в ремонт шість мільйонів гривень. У 2019 році в нього з’явився особняк Honka за один мільйон гривень.

14 травня під час засідання РНБО президент Володимир Зеленський заявив, що буде проведено аудит державних резиденцій в Конча-Заспі та Пущі-Водиці. Окрім цього, 2014 року було скасовано перелік категорій осіб, що мають право на пільгове проживання на держземлі.

Колишній генпрокурор потрапив до списку РНБО і нещодавно з’їхав із держдачі. Сам Зеленський оселився на держдачі у Конча-Заспі. Раніше казав віддати їх дітям під табори.

Нагадаємо, в Україні відкривають для відвідування звичайних громадян раніше закриті резиденції – Залісся, Конча-Заспу, а також острів Бірючий. 

Великий Київ у Google News

підписатися