Резиденції Конча-Заспу та Залісся відкриють для відвідування

Автор: Марія Супрун
15:52 16.06

В Україні відкривають для відвідування звичайних громадян раніше закриті резиденції – Залісся, Конча-Заспу, а також острів Бірючий. 

Резиденції Конча-Заспу та Залісся відкриють для відвідування

Про це розповів заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко на форумі “Україна 30. Економіка без олігархів”.

За його словами, раніше в ці зони могли потрапити тільки чиновники, зараз їх відкрили і будуть робити з них нові туристичні магніти.

Зокрема, на Бірючому півострові, що знаходиться в Херсонській області, вже начебто почали будівництво літніх будинків для всіх охочих. Тут також відновлять відновлять інфраструктуру, зроблять комплекс басейнів, розвиватимуть туристичні маршрути.

Залісся – величезний лісовий комплекс під Києвом, який знаходиться на балансі Управління справами президента, також відкривається для громадян. В даний час йде процес трансформації території Залісся в національний природний парк. 

Також в планах також відкрити територію Конча-Заспи на Київвщині. У цій резиденції також роками жили високопоставлені чиновники. Однак деякі представники влади укладали сумнівні договори і будували свої будинки – зараз всі ці договори перевіряють. Кончу-Заспу відкриють після того, як проведуть аудит документації та підготують територію для відпочинку громадян.

Нагадаємо, Зеленський оселився на держдачі у Конча-Заспі. Раніше казав віддати їх дітям під табори.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...