Зеленський оселився на держдачі у Конча-Заспі. Раніше казав віддати їх дітям під табори

13:35 10.07

Президент України Володимир Зеленський користується державною дачею на території резиденції «Конча-Заспа» Державного управління справами, хоча до свого президентства засуджував політиків, які користуються державними пільгами та привілеями за рахунок бюджету та стверджував, що державні резиденції треба «віддати дітям під табори». В Офісі президента кажуть, що це тимчасово.

Зеленський оселився на держдачі у Конча-Заспі. Раніше казав віддати їх дітям під табори
Про це повідомляється у програмі “Схеми” на Радіо Свобода.

За інформацією журналістів, Володимир Зеленський почав користуватися державною дачею у липні. Вони помітили, що кортеж глави держави заїхав на режимну територію державних дач у Конча-Заспі, де мешкають другий президент Леонід Кучма, і експрем’єр-міністр Валерій Пустовойтенко, і колишні голови Верховної Ради Олександр Мороз і Володимир Литвин.

Територія, на якій видно автомобілі біля воріт – це будинок номер 29, який має особливий статус «державної дачі». Або так звана колишня «дача Ющенка». Саме там протягом 2004-2014 років мешкав третій президент України Віктор Ющенко. А в 2014-му, коли Ющенко таки вирішив залишити державну резиденцію, її планували продати і навіть влаштували оглядини для журналістів.

загрузка...

От тільки протягом п’яти років резиденцію, схоже, так ніхто і не придбав. А восени 2019 року там почалися ремонтні роботи – про що свідчить аналіз публічних закупівель Державного управління справами. Майже 200 тисяч гривень із державного бюджету було витрачено на послуги з «аварійно-відновлювальних робіт з поточного ремонту будинку», ще 110 тисяч гривень пішло на «ремонт системи пожежної сигналізації»

«Схеми» нагадали слова тоді ще кандидата у президенти Зеленського у відповідь на запитання чи буде він користуватись державними резиденціями в разі перемоги на виборах.

Нехай у цих резиденціях живуть дітки якісь. Ну якісь табори відпочинку, якісь люди, яким це дійсно потрібно. Ці резиденції — я не бачу в них взагалі ніякого сенсу. Коли ми їздимо по Європі, ми бачимо старі резиденції королів, що це сьогодні? Це все – для екскурсій”, — сказав він тоді.

Водночас, після публікації матеріалу “Схем”, у пресслужбі Офісу президента зазначили, що президент користуватиметься державною дачею тимчасово, оскільки він продав свій будинок с. Іванковичі в Київській області.

“Глава держави у липні 2020 року продав будинок у с. Іванковичі в Київській області. Крім того, Володимир Зеленський здійснив продаж земельної ділянки, на якій розташований проданий будинок. Президент України з сім’єю тимчасово проживатиме у державній резиденції «Конча-Заспа»”, — повідомили в ОП.

Нагадаємо. раніше Дубінський “заблокував” Південний міст зйомками передвиборчого ролика.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...