Мінкульт попросить закрити YouTube-сторінки “NewsOne”, “ZIK”, “112 Україна”

15:40 03.02

Міністерство культури та інформаційної політики направить до компанії YouTube рішення РНБО України щодо санкцій проти телеканалів “NewsOne”, “ZIK”, “112 Україна” з проханням закрити їхні сторінки на YouTube.

Мінкульт попросить закрити YouTube-сторінки “NewsOne”, “ZIK”, “112 Україна”

Про це повідомив у Телеграм каналі очільник відомства Олександр Ткаченко.

За його словами, ці канали – в ефірному, супутниковому, чи в інтернет-трансляціях – представляють інформаційну загрозу національній безпеці України, оскільки є не ЗМІ, чи звичайним мовником, а частиною пропагандистської війни Росії проти України.

Звісно, YouTube керується власною політикою щодо закриття каналів, але впевнений – популярна платформа має знати про те, хто саме і як саме фінансує і виробляє ворожий контент”, – додав Ткаченко.

Читайте також: Добре, коли Зеленський “дістає з ящика“, наші правильні напрацювання – Ірина Геращенко

Нагадаємо, 2 лютого президент України Володимир Зеленський підписав указ про введення санкцій проти нардепа від ОПЗЖ та соратника Віктора Медведчука Тараса Козака. Санкції стосуються і низки його телеканалів. Під санкціями опинились і літаки Медведчука та Козака 

П’ятий президент України Порошенко політично підтримав, рішення РНБО “як таке, що направлене на захист України”, але не розуміє, чому Зеленський чекав аж два роки, коли проросійська істерія на каналах набрала небачених раніше обертів. Водночас депутат від “Європейської солідарності” Олексій Гончаренко вважає, що якщо влада не доведе справу до кінця, то шкоди може бути більше, ніж користі.

Великий Київ у Google News

підписатися