Мініатюрні копії реальних кораблів плавали озером у парку “Орлятко”. Юні судномоделісти зібралися на турнір (ФОТО)

Автор: Любава Лисичкіна
21:45 12.05

На акваторії озера  парку “Орлятко” у Солом’янському районі пройшли відкриті змагання з судномодельного спорту. Змагалися учні та спортсмени у класах радіокерованих моделей-копій.

Мініатюрні копії реальних кораблів плавали озером у парку “Орлятко”. Юні судномоделісти зібралися на турнір (ФОТО)
Як ідеться у повідомленні Солом’янської РДА, у змаганнях взяли участь чотири команди з Солом’янського, Печерського та Святошинського районів, а також команди з міст Коростишів та Хмельницький.
 
Загалом 26 спортсменів та 30 моделей.  Цьогорічний турнір був присвячений пам’яті видатного тренера-судномоделіста Віталія Чикаленка.
Саме тут можна було побачити  зроблені мініатюрні копії реальних бойових кораблів, буксирів, рятувальних та пасажирських суден.
Але особливу увагу привернули запуски моделей, які мали подолати дистанцію фігурного курсу, після чого здійснити маневр швартовки у доку.
 Справжнім тріумфатором змагань став Сердюк Олексій з команди Центру технічної творчості «Юність», який був визнаний найкращим спортсменом турніру (Солом’янський район), завоювавши дві  золоті медалі. Ще по одному золоту здобули  Моторний Степан та Голубенко Микита з цієї ж команди.
Також високі результати показали спортсмени Українського державного центру позашкільної освіти Селюнін Світозарій та Струменський Олексій, спортсмен з Київського палацу дітей та юнацтва Шапошнік Ярослав та Семеренко Володимир з Центру творчості дітей та юнацтва Святошинського району.
 
Переможцями у командному заліку стали спортсмени-судномоделісти Центру технічної творчості «Юність». За ними – команди Київського Палацу дітей та юнацтва і Центру творчості дітей та юнацтва Святошинського району. 
 
До слова, Київ відзначить День Європи у комбінованому форматі. Святкування, що проходитиме в онлайн- та офлайн форматах, передбачає мистецькі, інформаційні заходи, створення інсталяції та ще багато цікавого.
 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...