Екоперегони та арт-інсталяція: Київ відзначить День Європи у комбінованому форматі

Автор: Марія Супрун
16:27 12.05

День Європи в Україні відзначатимуть 15 травня. Святкування, що проходитиме в онлайн- та офлайн форматах, передбачає мистецькі, інформаційні заходи, створення інсталяції та ще багато цікавого.

Екоперегони та арт-інсталяція: Київ відзначить День Європи у комбінованому форматі

Про це під час прес-конференції повідомив директор Департаменту суспільних комунікацій КМДА Роман Лелюк.

Розпочнеться святкування о 8:00 першими в Європі екоперегонами на електроскутерах Scoot Kyiv, у яких візьмуть участь представники посольств, МЗС та КМДА.

Після цього на Михайлівській площі о 12:30 пройде урочиста церемонія відкриття свята за участю перших осіб міста та держави. Неподалік буде розміщено інформаційні вежі, присвячені країнам-учасникам Дня Європи.

Концепція свята присвячена річці Дунай, адже цьогоріч Україну обрано головою Дунайської комісії – міжнародної міжурядової організації, основними цілями діяльності якої є забезпечення і розвиток вільного судноплавства на Дунаї. Це вперше країна, яка не є членом ЄС, очолює європейську міжурядову організацію.

Цій темі буде присвячена і арт-інсталяція «Дунай» у стилі супрематизму з інформаційними вежами придунайських країн уздовж імпровізованого «русла» річки. Автор експозиції – ілюстратор Андрій Єрмоленко.

О 21:00 розпочнеться концерт симфонічної музики під диригуванням всесвітньовідомого українського диригента Кирила Карабиця. Під час концерту пролунає світова прем’єра партитури українсько-французького композитора Федора Якименка «На берегах Дніпра», написана щонайменше 100 років тому.

Нагадаємо, на ірпінській набережній виступить гурт In Signs.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...