Мільйон гривень збитків на ремонті Південного мосту – повідомлено про підозру керівникам підрядної організації

Автор: Галина Ворона
16:53 14.05

У справі про розкрадання майже 1 млн гривень під час ремонту Південного мосту з’явились нові підозрювані – колишній директор та заступник директора підрядної організації.

Мільйон гривень збитків на ремонті Південного мосту – повідомлено про підозру керівникам підрядної організації
Світлодіодне освітлення
 

Як повідомляє столична прокуратура, між КП “Київавтошляхміст” та приватним підприємством у 2023 році був укладений договір підряду на виконання робіт “Послуги з виконання протиаварійних робіт з ремонту деформаційних швів мостів, транспортних розв’язок у м. Києві”.

У подальшому заступник керівника та на той час керівник підрядної організації, достовірно знаючи, що під час виконання робіт частково замінено бетонну суміш на іншу, не передбачену тендерною документацією, внесли відомості до актів виконаних робіт, що призвело до додаткових витрат.

Висновком експертів підтверджено, що така оборудка завдала столичній громаді майже 1 млн грн збитків.

Посадовцям повідомлено про підозру за фактом заволодіння бюджетними коштами в особливо великих розмірах (ч. 5 ст. 191 КК України).

Щоправда, місцезнаходження підозрюваних невідоме, тож повідомлення про підозру здійснено у спосіб, визначений КПК України.

Наразі вирішується питання про оголошення в розшук підозрюваних та скерування до суду клопотань про надання дозволу на затримання з метою приводу для участі у розгляді клопотання про застосування запобіжного заходу у виді тримання під вартою.

Зазначимо, що раніше у цьому кримінальному провадженні було повідомлено про підозру у розтраті майже 1 млн гривень директору комунального підприємства “Київавтошляхміст”.

Читайте також: Завищення на 24 млн грн витрат на оренду техніки для будівництва Подільського мосту – під суд піде в.о. директора КП 

Нагадаємо, директора “Київавтошляхмосту” та головного інженера КП також підозрюють у службовій недбалості, яка спричинила збитки бюджету  на понад 3,5 млн грн.

Як повідомляв “ВК”, столична прокуратура підозрює керівника приватного підприємства у заволодінні 3,5 млн грн бюджетних коштів під час ремонту столичних мостів та розв’язок.

Великий Київ у Google News

підписатися